25 listopada, 2019

Pożyczka Hipoteczna dla firm

Obecnie na rynku jest bardzo wiele możliwości finansowania dla firm. Jedną z nich jest pożyczka hipoteczna dla firm. Odpowiednio zainwestowany zastrzyk gotówki umożliwia zaistnienie na rynku i wyższe zyski. Z pożyczek hipotecznych dla firm,  co roku korzysta coraz więcej podmiotów. Co daje pożyczka hipoteczna dla firmy? Zaletą pożyczki hipotecznej dla firm, na którą wskazuje wielu klientów jest przede wszystkim możliwość uzyskania wysokiej kwoty pożyczki. Spowodowane jest to tym, iż udzielające pożyczek podmioty, do których zaliczają się nie tylko banki stawiają na odpowiednie zabezpieczenie np. w postaci nieruchomości. To daje klientom […]

0
Published by:
ADMIN

Obecnie na rynku jest bardzo wiele możliwości finansowania dla firm. Jedną z nich jest pożyczka hipoteczna dla firm. Odpowiednio zainwestowany zastrzyk gotówki umożliwia zaistnienie na rynku i wyższe zyski. Z pożyczek hipotecznych dla firm,  co roku korzysta coraz więcej podmiotów.

Co daje pożyczka hipoteczna dla firmy?

Zaletą pożyczki hipotecznej dla firm, na którą wskazuje wielu klientów jest przede wszystkim możliwość uzyskania wysokiej kwoty pożyczki. Spowodowane jest to tym, iż udzielające pożyczek podmioty, do których zaliczają się nie tylko banki stawiają na odpowiednie zabezpieczenie np. w postaci nieruchomości. To daje klientom dodatkowe możliwości, często bowiem mogą dość skutecznie negocjować warunki udzielenia takiej pożyczki czy związane z nią opłaty takie jak na przykład oprocentowanie.

Gdzie po pożyczkę hipoteczną dla firmy?

Udzielaniem pożyczek hipotecznych zajmują się obecnie nie tylko banki, ale bardzo wiele firm prywatnych tak jak pozyczkibezbarier.pl, których działalność związana jest z finansowaniem. Co dają pozyczkibezbarier.pl? Oferują zainteresowanym klientom znacznie korzystniejsze warunki i wymagają mniej formalności. Powodem jest między innymi to, iż działalność banków jest obwarowana wieloma przepisami prawnymi, zaś firmy z branży finansowej nie są nimi związane. Dzięki temu mogą ustalać indywidualne warunki, na jakich pożyczki zostają udzielone, jak również sposób udzielania zabezpieczenia czy wysokość oprocentowania pożyczki. Klienci, którzy korzystają z tego typu finansowania bardzo często jako jeden z powodów decyzji o wyborze wskazują znacznie szybszy czas, jaki jest potrzebny na podjęcie decyzji o ewentualnym udzieleniu takiej pożyczki oraz jej wypłacenia, nawet do 48h.

Zalety pożyczki hipotecznej dla firm

Niewątpliwie jako jedna z głównych zalet pożyczki hipotecznej dla firm wskazywana jest przede wszystkim możliwość uzyskania wysokiej sumy pożyczki, nawet do 1 mln pln. Wysokość finansowania może wynosić 80%  wartości nieruchomości, która stanowi zabezpieczenie pożyczki. Warto podkreślić, że oprocentowanie waha się już od 3,79% – 9,99% , dlatego nie dziwi fakt, że coraz częściej przedsiębiorcy się na nie decydują. Plusem, jaki mają – według klientów – pożyczki hipoteczne dla firm udzielane przez firmy pozabankowe jest między innymi to, iż do sytuacji każdego klienta pochodzą bardzo indywidualnie. Wszystkie procedury są również skrócone do wymagalnego minimum, tak aby zabezpieczyć obie strony transakcji i skrócić czas do wypłaty pożyczki. Gdy mowa o udzielaniu takich pożyczek klienci chwalą sobie to, iż wiele ustaleń można dokonać za pośrednictwem poczty elektronicznej, co sprzyja właśnie szybkiemu sfinalizowaniu takiej pożyczki.

 

Zapraszamy do kontaktu

+48 884 750 777

w godz. 9.00 – 17.00

NO COMMENTS